Vzdělávání

Kurzy pro sociální služby 

V naši nabídce naleznete kurzy zaměřené na různá témata. Většina kurzů je akreditována na Ministerstvu práce a sociálních věcí. Kurzy jsou jednodenní i vícedenní. Prezenční forma výuky je dle dohody možná i přímo na Vašem pracovišti.  Vhodná témata nabízíme také v on-line formě.

Naše kurzy jsou: otevřené – můžete se hlásit na předem stanovené termíny  i uzavřené – vyberte si téma, které Vás zajímá  a my pomůžeme naplánovat kurz dle Vašich možností a požadavků (termín, čas, místo konání, atd.).

  Kompletní nabídku všech vzdělávacích programů pro sociální služby naleznete  

 Rekvalifikační kurzy 

Asistent/ka, sekretář/ka
akreditace MSMT-10690/2018-1/173

Kurz je určen všem, kteří by rádi v této profesi pracovali nebo už pracují a chtějí získat odborné znalosti a kompetence v oblastech vedení administrativy, komunikace, zásad slušného chování a potřebné legislativy. Rozsah kurzu je 81 hodin teoretické výuky.                                                                                                                                                                                                                                 Uchazečům o zaměstnání může kurzy za stanovených podmínek proplatit úřad práce. Formuláře pro zvolenou rekvalifikaci si můžete stáhnouzde.   

 

 

 

 

 

                                                        

© 2022 EDLiT Human o. p. s., web created by NARADE.CZ